Program 2024

Ethno Polana VI

SCENA

GŁÓWNA

Czwartek 8/08 

STREFA

ROZWOJU

Czwartek 8/08 


SCENA

ALTERNATYWNA

Czwartek 8/08 


STREFA

KREATYWNOŚCI

Czwartek 8/08 

17:00-18:00

Ethnopolia & Bertall - relaksacja etniczna

16:00-17:30

Monika Nawrocka - Moja spełniona droga do Rodowej Posiadłości

18:00-19:30

Tree Wolves Brothers - Pieśni Indiańskie

17:30-18:30

Sylwia Janasz - warsztat "Lalka Motanka, połączenie z potencjałem przodkiń"

*18:00-20:00

Stanowisko Fluo (Bartek i Oliwia)

19:30-21:30

Etniczne Jam Session

18:30-20:00

Dominik Rojewski - Warsztaty z saunowania

21:30-22:00

próba techniczna

22:00-23:00

Koncert Synthy Mentalnie

SCENA

GŁÓWNA

Piątek 9/08 

STREFA

ROZWOJU

Piątek 9/08 

SCENA

ALTERNATYWNA

Piątek 9/08 

STREFA

KREATYWNOŚCI

Piątek 9/08 

9:00-10:00

Kinga Antończyk - Joga Vinyasa

*10:00-20:00

Stanowisko Fluo (Bartek i Oliwia)

10:00-11:00

Sonia Świątek - Medytacja tantryczna

*10:00-20:00

Stanowisko Office of gaming - games room

11:00-12:00

Radosław Bolko - Technika Bowena

9:30-10:00

Taneczna rozgrzewka z Dawid "Ryba" Reja

13:00-14:30

Wojciech Grzegorczyk -
Warsztat "podstawowe techniki flamenco na gitarze klasycznej"

12:00-13:00

Bogusław Okulski - Wolność energetyczna

10:00-12:00

Dominika Budzan - Ziołowe wianki

14:30-15:00

Próba techniczna

13:00-14:00

Wojtek Józefowicz - warsztat wyrobu drewnianej biżuterii

12:00-14:00

Monika Nawrodzka - Warsztaty z haftu

15:00-16:00

Koncert relaksacyjny Medi Sound

14:00-15:00

Magdalena Barzyk - Sztuka afirmacji. Co to jest i jak skutecznie ją wykorzystywać.

14:00-16:00

Bartek Pilśniak - Warsztaty string art

16:00-16:30

Próba techniczna

15:00-16:00

Angela Landowska - Kamienie i ich właściwości

15:30-17:00

Misha Wu Experience dj set - muzyka eksperymentalna, przygodowa

16:00-18:00

Ewa Molina Garcia - Obrazy przyrody, warsztaty tkania gobelinu

16:30-17:30

Koncert relaksacyjny -Violinista / handpan

16:00-18:00 Kasia - prelekcja "Kreatywne praktyki wspierające dobrostan"

17:00-18:00

Jaromira dj set - dark folk, psytrance, zenonesque

18:00-19:30

Anastazja Miodulska - Spacer zielarski


17:30-18:00

Próba techniczna

18:00-19:30

Mikael "Tengu" Rzeczkowski - Panel dyskusyjny "Podróże małe i duże"

18:00 - 19:00

Kawa dj set - psytrance

18:00-19:00

Koncert Aleksandra Maciejczuk

19:00 - 20:30

Broken Quantizers live act - elektric trance, world music, ambient, intrumenty orientalne

19:00-19:30

Próba techniczna

20:30 - 21:30

Mateusz Weremczuk "Werem" live act - ambient, drone noise

19:30-20:30

Koncert Rafał Sky

21:30 - 23:30

LejtoCole (Zakwasy) dj set - acid / muzyka przygodowa

20:30-21:00

Próba techniczna

23:30 - 00;00

Jaromira performance

21:00-22:00

Ceremonia Otwarcia - Ethnopolia & LEDSHOW Grupa Nizar & Tribal Dance Fusion Jaromira

00;00 - 2;00

Green Jesus dj set - leśna strona dźwięku, muzyka przygodowa

22:00-22:30

Próba techniczna

2:00 - 3:00

Misha Wu Experience live act - psydub, dub

22:30-23:30

Koncert Patma

3:00 - 4:00

Gorilla Grass dj set - psytrance

23:30-0:00

Próba technicza

4:00 - 5:00

DKTL dj set - plemienne, progresywne techno

0:00-1:00

Koncert Chilly Breeze - drum&bass, trip hop, instrumental

1:00-1:30

Próba technicza

1:30-2:30

Koncert niespodzianka

SCENA

GŁÓWNA

Sobota 10/08 

STREFA

ROZWOJU

Sobota 10/08 

SCENA

ALTERNATYWNA

Sobota 10/08 

STREFA

KREATYWNOŚCI

Sobota 10/08 

9:00-10:00

Karolina Wiśniewska - tradycyjna gimnastyka słowiańska dla kobiet

*10:00-20:00

Stoisko Szumy Tattoo

11:30-12:30

Dźwięki Lasu - animacja dla dzieci

10:00-11:00

Dominika Budzan - Wykład "Superfoods wśród ziół"

*10:00-20:00

Stanowisko Office of gaming - games room

12:30-13:00

Próba techniczna




11:00-12:00

Nicole Grospierre Słomińska – Toalety kompostowe, EM-y

*10:00-20:00

Stanowisko Fluo (Bartek i Oliwia)

13:00-14:00

Baśnie słowiańskie z muzyką na żywo - Hyperion

12:00-13:00

Bogusław Okulski - Wolność żywieniowa

10:00-12:00

Ewa Molina Garcia - Gra orientacyjna

14:00-14:30

Próba techniczna

13:00-14:00

Warsztat "Jak zbudować szczęśliwy związek"

12:00-14:00

Luba Santkiewicz -Malowanie mandali

14:30-15:30

Masaż Dźwiękiem - Barbara Księska (Ethnopolia)

14:00-15:30

Anna Keppel-Płatek - Kod emocji

14:00-16:00

Office of Gaming -warsztaty z malowania figurek

15:30-16:00

Próba techniczna

15:30-17:00

Rafał Stachyra - wykład Naturalne Siedliska

16:00-17:30

Warsztaty rysunku - Anna Złomańczuk "Brzoza" i Diana Górniak Abou-Aisha 

16:00-17:00

Bliss Spreader - koncert relaksacyjny

17:00-18:00

Antoni Ładziński - Etnozofia

17:30-19:00

Agata Szysiak - Warsztaty slackline

17:00-17:30

Próba techniczna

18:00-19:00

Ryszard Ułan - Naturoterapia

16:00-17:00

Teatr Hesperydy - Warsztat Kuglarski

17:30-18:30

Koncert Empati

19:00-20:00

Wiktoria - Taniec Intuicyjny

17;00 - 18;00

Zyanya dj set - downtempo, organic house, ethno

18:30-19:00

Formacja Tańca Orientalnego Layla

18:00-19:00

Tibetan MisKris Collective dj set - downtempo, organic house, ethno

19:00-19:45

Próba techniczna

19:00 - 20:00

Lesnicky dj set - afro house, organic house

19:45-20:00

Tribal Dance - Djoanna & Monika

20:00 - 21:00 Neurogrove dj set - downtempo, organic, psychill bass

20:00-21:00

Ceremonia otwarcia - Koncert Ethnopolia - Barbara Księska, Mateusz Kurowiak, Krzysztof Kamiński

21:00 - 22:30

Junior Chill Stress dj set - chill, chill house

21:00-21:30

Próba techniczna

22:30-23:30

Adke dj set - chill house, tech house, deep house

21:30-22:30

Koncert Andrew Kinsky i Hyperion Astral Oddysey

23:30-0:30

Psy Schroom Girl (Zakwasy) dj set - techno house, techno, deep techno

22:30-23:00

Próba techniczna

0:30-1:30

4Melo2Dick0 dj set - progressive house, melodic techno

23:00-0:00

Koncert Wadada

1:30-2:30

Mik3Y dj set - progressive house

0:00-0:30

Fireshow Grupa Nizar, Teatr Hesperydy, Jaromira

2:30-3:30

Bertall dj set - tech house, techno, minimal techno

0:30-1:00

Próba techniczna

3:30-5:30

Mindscape dj set

1:00-2:00

Koncert Tasuta N-Imal

5:30-6:30

Con-Soul dj set

2:00-2:30

Próba techniczna

2:30-3:30

MAMItaSYNA dj set

SCENA

GŁÓWNA

Niedziela 11/08

STREFA

ROZWOJU

Niedziela 11/08 

SCENA

ALTERNATYWNA

Niedziela 11/08

STREFA

KREATYWNOŚCI

Niedziela 11/08 

9:00-10:00

Anastazja Miodulska - Wykład o marihuanie medycznej

9:00-11:00

Tibetan MisKris dj set - ethno, downtempo

*10:00-13:00

Stanowisko Fluo (Bartek i Oliwia)

10:00-11:00

Kinga Antończyk - Joga Vinyasa

10:00-11:00

Paulina Śliwakowska – Kosmoenergetyka

11:00-12:00

Maryo Ayuda dj set - chill, tropical house

9:30-10:00 Karolina Wiśniewska - praktyka powitania Jaryło (słowiańskie powitanie słońca)

11:00-11:30 próba techniczna

11:00-12:00

Sebastian Barzyk - Poziomy świadomości. Jak pracować z własną świadomością?

12:00-13:00

Shinn dj set - downtempo, organic, chill 

10:00-12:00

Weronika Podstawka-Bosek - Naszyjniki makramowe

11:30-12:30

Koncert Zbyszek Kowalczyk

12:00-13:00

Rafał Chwiszczuk prelekcja - "Jak nie pić i żyć szczęśliwie"

12:30-13:00 próba techniczna

13:00-14:00

Kasia Kul aka Tarot Map​ - Głupiec czy Gwiazda? Kim jesteś w Tarocie?

13:00-14:00

Koncert Cantarsis Musica Medicina

14:00-15:00

Spotkanie społeczności Ethno Polany