Festiwal Ethno Polana

Festiwal Ethno Polana to artystyczno-społeczny projekt organizowany przez lubelski zespół Ethnopolia.

Jesteśmy niezależną społecznością działającą oddolnie i edukującą odbiorców w zakresie zdrowego żywienia, ekologii, świadomego rozwoju i budowania więzi społecznych.

 

Countdown Expired!

Podczas Ethno Polany dotrzemy głęboko do wspólnych, etnicznych korzeni, aby wydobyć na zewnątrz to, co najprawdziwsze i zarazem najpiękniejsze.Na festiwalu czekają na was relaksacje etniczne i masaże dźwiękiem, koncerty grane na żywo, DJ sety, pokazy ognia, pokazy taneczne, joga, prelekcje, warsztaty artystyczne i rozwojowe, tańce przy ognisku, etniczne jam session.

 

Łączymy i wspieramy różnorodne środowiska na Lubelszczyźnie, umożliwiamy uczestnikom poznanie etnicznych kultur z całego świata oraz inspirujemy do artystycznego wyrażania siebie. Co roku zapraszamy na Festiwal Ethno Polanę cenionych artystów i prelegentów, którzy dbają o wysoką jakość imprezy oraz jej praktyczną wartość.

Dołącz do naszego plemienia, poznaj siebie i zmieniaj świat na lepszy!

Pracownia Natury

Pracownia Natury to przestrzeń bliska człowiekowi i środowisku. To tutaj odkryliśmy prawdziwą naturę człowieka. Jego moce, siły i potencjał do samowystarczalności. Krupy, położone w malowniczej gminie Michów, nad rzeką Wieprz, stało się oazą dla naszej idei. Czerpiemy z niezliczonych dobrodziejstw obcowania z Matką Naturą i odkrywamy nieznane aspekty „dotyku” Ziemi.

W okolicy znajduje się malownicze rozlewisko i starorzecze Wieprza, łąki, las, obszar objęty programem Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 oraz nadzorem archeologicznym (osada Lędzian).  

Dariusz Fijałkowski & Natalia Kramar

Dojazd

Mapa Festiwalu

Na V edycji wystąpili: 

Strefy festiwalowe

🔸 Scena Główna (koncerty na żywo, pokazy, medytacje muzyczne)

🔸 Strefa Rozwoju (warsztaty artystyczne i rozwojowe, prelekcje, debaty)

🔸 Scena Alternatywna (dj sety, pokazy i warsztaty artystyczne)

🔸 Strefa Kreatywności (animacje, warsztaty)

🔸 Ognisty Krąg

🔸 Kuchnia Wege

🔸 Wioska Wystawców

 

 

Regulamin

 🔹Pole namiotowe / Parking – na Polanie zapewniamy darmowe pole namiotowe z odzielnym miejscem parkingowym. Dla każdego starczy miejsca.

🔹Prysznice – dostęp do pryszniców solarnych i umywalek z czystą wodą.

🔹Toaleta – korzystamy z TOI TOI i toalet obozowych.

🔹Śmieci – segregujemy śmieci i chronimy naturę! Wszelkie śmieci i papierosy wyrzucamy do specjalnych pojemników. Palimy jedynie w wyznaczonych do tego miejscach.

🔹Ekwipunek – dobrze jest przywieźć ze sobą sztućce, talerze i kubki! Dodatkowo proponujemy zabrać ciepłe ubrania, latarki, naturalne preparaty na kleszcze i komary.

🔹Ogniska – ogień może być rozpalany jedynie w wyznaczonych miejscach.

🔹Zwierzęta – jedynie spokojne psy, prosimy jednak o zakładanie im smyczy.

🔹Używki – ze względu na charakter imprezy prosimy o nie używanie „wspomagaczy” (alkohol, narkotyki). Uczymy bawić się bez używek, ze względu na obecność dzieci i nas samych.

🔹Pokojowe i przyjacielskie nastawienie – impreza ma charakter prospołeczny i jest tworzona przez artystów dla artystów. Szanujemy odmienne poglądy i otwieramy się na każdego człowieka!

🔹Bezpieczeństwo – organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody fizyczne i materialne poniesione przez uczestników. To prywantne wydarenie. Podczas festiwalu zapewniamy bezpieczeństwo i dostęp do wszystkich ważnych informacji.

🔹Media – impreza będzie nagrywana i fotografowana