Wystawcy

Lunaris Wire

Cześć! Jestem Viola, pod nazwą Lunaris Wire tworzę biżuterię z miedzi i naturalnych kamieni. Prezentowana przeze mnie biżuteria wykonywana jest od podstaw ręcznie techniką wire wrapping. Wykorzystuje do tego miedź, która ma realny, pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Każda moja praca jest jedyna w swoim rodzaju. Uwierz – w tej technice nie da się zrobić dwóch takich samych egzemplarzy! Uwielbiam tworzyć i robię to z dobrą energią. Na lunaris nabędziesz biżuterię wykonywaną z ogromną pasją!


NightLight

Łącząc świętą geometrię, farby fluorescencyjne i zajawkę do dekoracji i pasję, powstaje Night Light. Miejsce, w którym znajdziemy String Art w różnych formach, akcesoria do imprezy fluo, przez różności z motywem świętej geometrii takie jak wisiorki, podkładki pod kubki, czakry i wiele wiele innych!
Bartek Pilśniak

Cedr Syberyjski

Od 15 lat zajmuję się uprawą drzew Cedru syberyjskiego w naszym polskim klimacie. W swojej ofercie mam sadzonki drzewek trzy, pięcio i dziesięcio letnie, również orzeszki cedrowe do jedzenia, pastę do zębów, krem, talizmany oraz olej. Wszystkie produkty są ekologiczne i robione na bazie orzeszków cedrowych i żywicy tego magicznego drzewa.

Szumy Tattoo

Szumy Tattoo to studio założone w 2019 roku, charakteryzuje się różnorodnością stylu i indywidualnym podejściem do każdego projektu i klienta.

Intuicja Magiczny Sklep

Intuicja to miejsce w Centrum Lublina, które od roku zaopatruje każdego poszukiwacza ścieżki życiowej w potrzebne mu do tego narzędzia. W Naszej bogatej ofercie znajdują się m.in. znane i mniej znane kadzidła, świece intencyjne, napary, kakao ceremonialne, książki i dzienniki, karty, wahadełka, elementy Feng Shui do domu, perfumy olejkowe, olejki eteryczne i wiele innych przydatnych magicznych rzeczy.

Stowarzyszenie
"Office of gaming"

Stoisko stowarzyszenia Office of Gaming z Puław, na którym mozna rozbudzić swoje kreatywne żądze i przelać je na rzeczywistość. W wielkim skrócie, figurki i malowanie, planszówki dla młodszych i fajna ekipa do pogaduch!

Bogusław Okulski - "Wolność żywieniowa i energetyczna"

Zajmuje się wdrażaniem w Polsce samowystarczalności żywieniowej i energetycznej głównie w kręgu ludzi podobnie myślących i propagujących zdrowy styl życia. Wyszukuje najchętniej Polskich wynalazców ciekawych rozwiązań np. ogrzewania, termoizolacji, odzysku wody, zdrowej i bezpiecznej uprawy warzyw i ziół. Ma wiele gospodarstw domowych i rolnych, którym pomógł obniżyć koszty ogrzewania i prądu do kwoty poniżej 100 zł/m-c. Ostatnim projektem jest samowystarczalny tunel foliowy, pozwalający całej rodzinie zabezpieczyć się w zdrowe uprawy przez cały rok.

Bartek Pilśniak / String Art

Warsztat "Stwórz swój własny String Art" - String Art to obrazy malowane nicią, a dokładniej technika polegająca na nawlekaniu kolorowych nici między wyznaczonymi punktami (gwoździkami), tworząc abstrakcyjne, geometryczne wzory. Jeśli chcesz pobudzić i rozwinąć swoją kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, wpadnij na warsztat.

Dominika Budzan

Zielarka, fitoterapeutka, absolwentka Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, pedagog, animator. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, w połączeniu z naturą i żywiołami. Przemierzając pola, łąki i lasy zbiera, suszy zioła, kwiaty, owoce i tworzy autorskie mieszanki ziołowych herbat, kadzidła, kosmetyki pod marką NATURIKA. Jej misją jest przywrócenie naturalnych sposobów uzdrawiania, połączenia z Naturą oraz życia w harmonii i zgodnie z cyklami Natury. Prowadzi konsultacje, warsztaty zielarskie dla dzieci i dorosłych.

Tree of Light

Tree of Light to artysta, który łączy nowoczesne technologie z tradycyjnym rzemiosłem, tworząc niezwykłe dzieła sztuki, które ożywiają przestrzeń i dodają magii codziennym przedmiotom. Misterne wzory cięte i grawerowane laserem znajdują miejsce w pracach takich jak lampy, zegary, czy mandale, które mogą nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. Oprócz dekoracji do domu, tworzy również drewniane elementy biżuterii w formie wisiorków i kolczyków.

Boso przez kosmos

Artystka tworzy biżuterię z kamieni naturalnych, miedzi i mosiądzu techniką wire wrapping. Dobiera kamienie pod względem ich właściwości i energii, napełnia swoje wyroby dobrą intencją. Oprócz precyzyjnych splotów i pięknych kryształów można znaleźć w jej wyrobach również ogromną dawkę pasji i miłości. Taka biżuteria jest idealna dla osób, które nie boją się wyglądać wyjątkowo i pragną czuć magię w swoim życiu.

Eternal Queen

Eternal Queen to biżuteria i akcesoria inspirowane kulturą Indian. Poza estetyką, najważniejszą wartością jaką chcemy przekazać swoją twórczością jest szacunek do natury. Dlatego używamy tylko piór znalezionych i naturalnie zrzuconych przez ptaki z małych polskich hodowli, w których dobrostan zwierząt jest na pierwszym miejscu. 

Janusz Czubacki

Od wielu lat zajmuje się terapią dźwiękiem, gra koncerty na gongach oraz wykonuje masaże misami oraz masaż twarzy PeLoHa. Masaże będzie wykonywał w swoim namiocie, przeznaczone są one dla wszystkich osób odczuwających stres i ból, przechodzących rehabilitację oraz w trudnościach natury psychicznej. Zachęcamy do odwiedzania stoiska na festiwalu.

Samouzdrawianie - gabinet medycyny naturalnej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uzdrawianiu poprzez różnorodne terapie m.in.: bioenergoterapia, terapia bańkami, konchowanie uszu, terapia dźwiękiem (misami tybetańskimi), terapia manualna- masaże, clavipunktura (pinoterapia), terapia ziołami, terapia regresingowa, wglądy w poprzednie wcielenia w celach terapeutycznych.

Kinga Antończyk

Jestem nauczycielką jogi, muzykiem, pedagogiem i masażystką. Od kilku lat biorę udział w festiwalach świadomościowych w Polsce, zarówno dając warsztaty i sprzedając swoje produkty, jak i działając w organizacji, bądź pomocy na festiwalach. Tworzę ręcznie kolczyki z piór i kamieni szlachetnych, dekoracje naścienne i innego rodzaju rękodzieło. W tym sezonie planuję również rozpocząć sprzedaż obrazów. Wykonuję też masaż tajski - ukończyłam roczną szkołę masażu tajskiego, do którego komplementarną dyscypliną okazała się joga pozwalająca mi zrozumieć dokładniej tajniki ludzkiego ciała, i wciąż rozwijam swoją wiedzę z zakresu pracy z ciałem i człowiekiem.

Już wkrótce więcej info!